dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzacja wentylacja
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Kategorie Newsów
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
FAQ
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
montaż klimatyzacji
systemy VRV
klimatyzacja serwerowni
systemy VRV
wentylacja a ekologia
klimatyzacja montaz
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 8
Najnowszy Użytkownik: DeLelep2412
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
montaż klimatyzacjiW trosce o zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania urządzeń klimatyzacyjnych, pragniemy zaproponować Państwu usługi w zakresie konserwacji, oraz stałego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Proponujemy, aby przeglądy urządzeń wykonywać dwa razy w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla pracy klimatyzatora co trzy miesiące, co pozwoli utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym. Regularne przeglądy klimatyzatorów zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą i zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii.

Zajmujemy się również serwisowaniem urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, oraz chłodniczych. Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują również obszary z zakresu elektryki, energetyki i automatyki. Wykonujemy także pomiary instalacji elektrycznych.
Poniżej przedstawiamy charakterystykę naszego przeglądu konserwacyjnego:
wyczyszczenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
wyczyszczenie oraz odgrzybienie filtrów,
odgrzybienie wymiennika ciepła, tacy ociekowej jednostki wewnętrznej,
sprawdzenie drożności oraz szczelności drogi odpływu skroplin,
sprawdzenie szczelności układu chłodniczego,
sprawdzenie ciśnienia czynnika chłodniczego,
sprawdzenie zamocowań elektrycznych, natężenia oraz napięcia,
wykonanie drobnych napraw (uzupełnienie izolacji itp)
rozruch oraz sprawdzenie poprawności działania urządzenia
udzielenie dokładnych wskazówek eksploatacyjnych oraz fachowej informacji o stanie technicznym klimatyzatora
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzator LENNOX klimatyzator stacjonarne składają się z dwóch elementów: umieszczonej na suficie kompaktowej jednostki wewnętrznej pełniącej też funkcję termostatu oraz umieszczonego na zewnątrz skraplacza. Zamknięty obieg powietrza oraz konstrukcja zapewniająca szczelne połączenie z jednostką wewnętrzna gwarantuje optymalną wydajność chłodzenia naszych klimatyzatorów sufitowych. Poza tym urządzenia te cechuje duży zasięg chłodzenia. Jeżeli ustawisz je na odpowiednią wydajność, przepływ schłodzonego powietrza odczuwalny będzie w całym pomieszczeniu. Oczywiście nasze klimatyzatory stacjonarne oprócz chłodzenia dodatkowo czyszczą i osuszają powietrze. Są one wyposażone w specjalny filtr usuwający szkodliwe zanieczyszczenia i pyłki jak też pochłaniający nieprzyjemne zapachy.

Energooszczędny system chłodzenia i ogrzewania
Klimatyzatory poza chłodzeniem mogą również funkcjonować jako pompy ciepła, to znaczy dogrzewać dom w chłodniejszych porach roku. Podobnie jak w przypadku chłodzenia pobór energii przy tym sposobie ogrzewania jest stosunkowo niski. Szczególnie wiosną i jesienią, zanim włączysz centralne ogrzewanie, możesz w łatwy i oszczędny sposób używając klimatyzatora dogrzewać mieszkanie lub biuro. To jeszcze jeden dowód na to, że model sufitowy klimatyzatora stanowi idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, takich jak pokoje dzienne, sypialnie, twoje biuro lub na przykład gabinety lekarskie.

BUDOWA
Urządzenie składa się z:
jednostki zewnętrznej zawierającej skraplacz z bardzo cichym wentylatorem osiowym, wykonanej z blachy ocynkowanej oraz elementów z powłokami antykorozyjnymi, jak również wyposażonej w osłonę zaworów, jednostki wewnętrznej o nowoczesnej konstrukcji, przeznaczonej do zawieszenia w suficie podwieszanym, sterowania zimowego dostępnego we wszystkich urządzeniach, które umożliwia pracę urządzenia w trybie chłodzenia przy temperaturach zewnętrznych od –15 °C.
pilota zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD.

KOMFORT
Wentylator osiowy z trzystopniową regulacją prędkości obrotowej dla obniżenia poziomu hałasu. Łatwy w utrzymaniu filtr o dużej trwałości, wychwytujący drobne cząsteczki zanieczyszczeń. Pobieranie świeżego powietrza w celu zapewnienia higieny i komfortu.


Czterokierunkowy wypływ powietrza z jednostki wewnętrznej zapewnia równomierny nawiew i rozkład temperatury w pomieszczeniu. Wyjątkowo kompaktowa obudowa umożliwia montaż jednostki w suficie podwieszanym, oraz dopasowanie do standardowych modułów architektonicznych. Skrzynka elektryczna umieszczona wewnątrz urządzenia ułatwia montaż i serwisowanie kasety w każdym rodzaju sufitu.

Szeroki kąt kierownic nawiewu powietrza zapewnia działanie bez przeciągów. Montaż kaset w suficie pozostawia maksimum miejsca na podłodze i ścianach na meble i inne wyposażenie pomieszczeń.
Klimatyzatory Lennox zostały wyposażone w system dystrybucji powietrza wykorzystujący energię zawartą w powietrzu. Maksymalne zbliżenie strumienia powietrza do płaszczyzn poziomych (sufitu przy chłodzeniu i podłogi przy grzaniu) powoduje, że osiągnięto rozkład temperatur bliski ideałowi, a przy tym całkowicie wyeliminowano zjawisko przeciągu.
SYSTEM CICHEGO PRZEPŁYWU POWIETRZA
Duża średnica wentylatora gwarantuje cichą pracę urządzenia, zapewniając wysoki przepływ powietrza przy niskiej prędkości obrotowej.

ZDALNE STEROWANIE
Pilot zdalnego sterowania w podczerwieni umożliwia programowanie włączania/wyłączania urządzenia oraz wprowadzanie poleceń. Dane (temperatura, tryb pracy, prędkość wentylatora, itp.) są wyświetlane na czytelnym ekranie, co dodatkowo ułatwia obsługę.


Najwyższa klasa energetyczna
Dzięki zastosowaniu wydajnych sprężarek i optymalnie dobranego do nich czynnika chłodniczego, współczynnik EER kwalifikuje urządzenia w najwyższych klasach energetycznych wg EUROVENT, w znacznym stopniu redukując zużycie energii elektrycznej.
Łatwe czyszczenie
Łatwy demontaż maskownicy czołowej jednostki wewnętrznej umożliwia mycie go pod bieżącą wodą.
Osłona zaworów serwisowych
Praktyczna osłona zaworów serwisowych zabezpiecza je przed mechanicznym uszkodzeniem.

Parametry techniczne:
Kolor biały
Wydajność chłodzenia BTU/h 9000
Wydajność chłodzenia kW/h 3,5
Wydajność ogrzewania kW/h 3,8
Powierzchnia chłodzenia m3 90
Zużycie pradu kW - ogrzewanie 1,16
Zużycie prądu kW - chodzenie 1,2
Przepływ powietrza m3/h (jednostka wew.) 680/600/400
Poziom głośności jedn. wewn. dB 40/38/35
Poziom głośności jedn zewn. dB 43
Ilość kondensowanej wody l/24 h 24
Sterowanie pilot
Wymiary jedn. wewnętrzna (HxLxD) mm 254x580x580
Panel dekoracyjny (HxLxD) mm 30x650x650
Wymiary jedn. zewnętrzna (HxLxD) mm 780 x 540 x 250
Waga jedn. wewn/zewn kg 21/44
Certyfikat CE
Czynnik chłodniczy R 410 A
Klasa energetyczna D
Długość przewodów łączących jednostki m
25
Parametry pracy (chłodzenie/grzanie) min-max st. C 45 - (-15)/24 - (– 7)
Główne funkcje jednostki:

5 trybów pracy: automatyczny, chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylator
AUTORESTART – zapamiętywanie nastawów przy zaniku napięcia
3 prędkości pracy wentylatora w trybie chłodzenia lub grzania
Ekologiczny czynnik chłodniczy R410a
TIMER – programowanie czasowe
SWING - wahadłowy ruch lamelek
Efektywne oczyszczanie powietrza
2 stopniowe filtrowanie powietrza
Szybkie chłodzenie i ogrzewanie
SLEEP – nocny tryb pracy
Programowany timer
Wbudowany pakiet do pracy całorocznej
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
WentylacjaZapotrzebowanie na wentylację jest różne w zależności od sposobu korzystania z danego pomieszczenia. Kiedy nikt w nim nie przebywa, wentylacja nie musi działać intensywnie. W przypadku pod się, że jest to ilość wystarczająca, aby powietrze w pomieszczeniu było wolne od zanieczyszczeń emitowanych przez materiały budowlane i wykończeniowe, a także od wydychanego dwutlenku węgla i wilgoci emitowanej przez ludzi.
Specyficzne (wyższe) parametry przepływu powietrza określane są zgodnie z przeznaczeniem danego pomieszczenia, np.: klasa szkolna, sale konferencyjne, kuchnie, łazienki i wnęki kuchenne.
Kiedy w domu organizowane są przyjęcia, na które przychodzi wielu gości wentylacja powinna być jeszcze bardziej wydajna.
Jeśli chcemy zwiększyć komfort kontroli wentylacji, można wybrać automatyczną regulację poprzez czujniki, które umożliwiają precyzyjny dobór parametrów. Celem jest pełna kontrola wentylacji we wszystkich możliwych warunkach: wymagana ilość zużytego powietrza pobierana jest z danych pomieszczeń, a odpowiadająca jej ilość świeżego, przefiltrowanego i ogrzanego powietrza z zewnątrz jest jednocześnie nawiewana do środka (bez wywoływania przeciągu)
Zawory wentylacyjne warto umieszczać w pomieszczeniach w środkowej części budynku. Ułatwia to również instalację i potencjalną izolację przewodów wentylacyjnych. Z drugiej strony, jeśli zawór umieszczony jest na zewnętrznej ścianie i uwzględni się długość strefy zaworu nawiewowego, możliwe jest zredukowanie przeciągu na parterze spowodowanego unoszeniem się prądów powietrza. Umieszczenie zaworu w strefie centralnej poprawia również wskaźnik wydajności cyrkulacji powietrza.
W przypadku zaworów umieszczanych w pomieszczeniach mieszkalnych, maksymalny przepływ powietrza przypadający na jeden zawór wynosi 15 l/s. Przy takim przepływie utrzymany jest również wymagany poziom hałasu. W projekcie systemu, ciśnienie za zaworem powinno wynosić maksymalnie 30÷40 Pa, natomiast zalecane ciśnienie wynosi około 10÷20 Pa. Dzięki zaworom utrzymane zostaną większe przepływy powietrza również podczas bardzo intensywnej wentylacji, a jednocześnie zapobiegnie to wydawaniu przez zawory przysłowiowych „świstów”. Jeśli w danym pomieszczeniu konieczna jest wentylacja, w przypadku której przepływ powietrza przekracza 15 l/s konieczne jest zastosowanie kilku zaworów oraz wyrównanie przepływu powietrza
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
belki chłodząceSufit podwieszany może pełnić funkcję nie tylko maskującą. Zastosowanie technologii indukcyjnych belek chłodzących pozwala na wykorzystanie go jako systemu wentylacyjnego i regulującego temperaturę, klimatyzacji.
Sufity chłodzące składają się z perforowanych, metalowych paneli oraz umieszczonych ponad ich powierzchnią belek chłodzących, w których czynnikiem chłodzącym jest przepływająca w instalacji woda lodowa o parametrach 14/17oC lub 15/18oC. Zasada działania indukcyjnej belki chłodzącej opiera się na metodzie chłodzenia, która wykorzystuje grawitacyjny przepływ powietrza. Ciepłe powietrze opływające belki oziębia się, a ponieważ jest cięższe opada. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu cyrkuluje. Zjawisko to zachodzi w sposób ciągły. System zapewnia dużą wydajność, wywołując jednocześnie przepływ powietrza o małej prędkości i zapewniając niewielką różnicę temperatur pomiędzy górnymi i dolnymi partiami pomieszczenia. Cechy te są bardzo istotne dla użytkowników. Belki chłodzące mogą wykorzystywać tylko powietrze znajdujące się w pomieszczeniu - nazywane są wtedy pasywnymi. Mogą także wykorzystywać dodatkowo świeże powietrze dostarczane z zewnątrz przez system wentylacji - są to belki aktywne. W przypadku belek z nawiewem powietrza zewnętrznego mamy do czynienia ze zjawiskiem indukcji, dzięki któremu bezpośrednio pod belką powstaje podciśnienie i dodatkowe zasysanie powietrza z pomieszczenia do wnętrza belki, schładzanie jest więc bardziej intensywne. Zjawisko to pozwala na kilkakrotne zwiększenie wydajności belki. Powietrze jest schładzane podczas przepływu przez baterię lamelową, składającą się z aluminiowych kołnierzy z wewnętrznymi miedzianymi kanałami, którymi przepływa woda. Ciepło z pomieszczenia wchłaniane jest przez aluminiowe lamele i przekazywane dalej poprzez obieg wodny do chłodziarki. Zastosowanie belek chłodzących zapewnia bezpośrednią wymianę ciepła przez promieniowanie długofalowe pomiędzy zimnymi powierzchniami belki i ciepłymi powierzchniami pokoju. Tą drogą może być wymieniane do 35% ciepła.
Konstrukcja sufitu, mimo małych wymiarów zewnętrznych panelu, zapewnia wysoką efektywność chłodzenia. Dysze wydmuchujące powietrze wentylacyjne skonstruowano w taki sposób, by wykorzystać zjawisko Coandy - przyleganie strugi powietrza do powierzchni, wzdłuż której jest nawiewane. W tym wypadku szczelina nawiewna oraz dysze belki są tak ukształtowane, aby powietrze nawiewane przylegało do sufitu. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzone na dość dużą powierzchnię sufitu. Pozwala to na uniknięcie zjawiska opadania powietrza w jednej strudze, o temperaturze znacznie niższej niż w pomieszczeniu, co zapewnia, że osoby przebywające w nim nie odczuwają przeciągu. Zewnętrzne elementy perforowanych sufitów chłodzących pełnią funkcję otworów wlotowych powietrza, przez które dostaje się ono z boków i dociera do górnej części belki chłodzącej. Bardzo mała prędkość ruchu powietrza w obszarze pod perforowanym sufitem chłodzącym wynika właśnie z tego, że rozchodzi się ono poprzez ten sufit.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
LG LIBERO EInwerterowe systemy klimatyzacji MULTI pozwalają na podłączenie wielu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, dzięki czemu system jest niezwykle prosty w projektowaniu i łatwy w instalacji, oferując przy tym znaczne oszczędności energii.

4 - stopniowy system ochronny LG

Filtrowanie
Kurz unoszący się w powietrzu jest zasysany do klimatyzatora i wychwytywany przez filtr powietrza
Filtr antyalergiczny - wzbogacony enzymami neutralizującymi alergeny
Po przejściu powietrza przez filtr, zostaje ono skutecznie oczyszczone z czynników wywołujących alergie
Odświeżanie
Pole elektryczne filtra plazmowego spala mikroskopijnej wielkości cząsteczki kurzu, eliminując tym samym bakterie
Filtr składa się z trzech filtrów, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych
Dodatkowo usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe
Usuwa chemiczne substancje takie jak zapach świeżo nałożonej farby, domowych środków czystości
Redukuje obecność składników organicznych jak formaldehyd
Usuwa nieprzyjemne zapachy, z którymi mamy do czynienie na codzień
Eliminacja
Cząsteczki kurzu są wychwytywane i eliminowane dzięki wytwarzanemu w filtrze plazmowym polu elektrycznemu
Plazmowy system oczyszczania powietrza usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz, ale również domowe roztocza

Automatyczne oczyszczanie
Funkcja automatycznego oczyszczenia zapobiega rozwojowi bakterii w wymienniku ciepła
Główną przyczyną powstawania przykrych zapachów jest pleśń osadzająca się w wyniku ciepła
Po wyłączeniu klimatyzatora, na mokrym wymienniku będą gromadziły się pleśń i bakterie
Funkcja automatycznego oczyszczania osusza mokry wymiennik zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, eliminuje przykre zapachy i oszczędza czas potrzebny na częste mycie urządzenia

Nazwa producenta: LG
Do pomieszczeń o powierzchni około: 50m2
Funkcja chłodzenia: Tak
Moc chłodzenia: 5200 W
Zakres temperatur chłodzenia: -10~48
Funkcja ogrzewania: Tak
Moc grzania: 6300 W
Zakres temperatur grzania: -10~24
Funkcja osuszania: Nie
Poziom hałasu: 42 dB
Zdalne sterowanie (pilot): Tak
Jonizator: Tak
Filtr powietrza: Filtr antyalergiczny, potrójny filtr
Wydajność przepływu powietrza: 1170 m3/h
Max. długość całej instalacji: 20 mm
Zegar - timer: Tak
Wysokość (jednostka wewnętrzna): 325 mm
Szerokość (jednostka wewnętrzna): 1030 mm
Głębokość (jednostka wewnętrzna): 250 mm
Ciężar jednostki wewnętrznej: 17 kg
Wysokość (jednostka zewnętrzna): 655 mm
Szerokość (jednostka zewnętrzna): 870 mm
Głębokość (jednostka zewnętrzna): 320 mm
Ciężar jednostki zewnętrznej: 46 kg
Zasilanie: 3x1,5 do jedn. zewn. 4x1,0 sterowanie i zasilanie
Klasa energetyczna: A/A
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzator LG A12AWklimatyzacja LG ART COOL Galeria są bardzo nowoczesne i charakteryzują się luksusową stylistyką. Seria LG ART COOL wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, do których możemy zaliczyć funkcję samooczyszczania, podwójny system oczyszczania oraz złote lamele. Klimatyzacja LG ARTCOOL Panel to zupełnie nowy wygląd klimatyzatowów. Wygląd przedniego panela zależy od Ciebie, gdyż jest to wymmienne zdjęcie, za pomocą którego można swobodnie dopasować się do otoczenia. To nie kylko klimatyzator - to dzieło sztuki doskonale oddające chatrekter Twojego wnętrza.

Różnorodność wyboru pozawala jak najlepiej dopasować klimatyzator do wnętrza pokoju czy biura i w ten sposób wykorzystać klimatyzator jako element dekoracyjny wnętrza.

Filtr plazmowy - plazmowy system oczyszczania usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz, ale również domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.

Filtr antyalergiczny - filtr jest wzbogacony enzymami neutralizującymi alergeny, apatytem oraz organicznymi i nieorganicznymi związkami chemicznymi. Po przejściu powietrza przez filtr, zostaje ono skutecznie oczyszczone z czynników wywołujących alergie. Kurz unoszący się w powietrzu jest zasysany do klimatyzatora i wychwytywany przez filtr powietrza.

Automatyczne oczyszczanie - funkcja automatycznego oczyszczania osusza mokry wymiennik zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, eliminuje przykre zapachy i oszczędza czas potrzebny na częste mycie urządzenia.

Funkcja Jet Cool – zapewnia szybkie schładzanie, poprzez silny i chłodny strumień powietrza aż do osiągnięcia temperatury 18st.

Klimatyzacja z Inverterem to szybkie schładzanie pomieszczenia, oszczędność energii i szybsze chłodzenie i grzanie pomieszczenia. Mimo , że cena zakupu klimatyzatora inverterowego jest nieco wyższa, to w dłuższym okresie czasu zapewniają zwrot poniesionych nakładów.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzator LG CA09klimatyzator LG serii Libero ArtCool to najcichszy (19 dB) klimatyzator na rynku, w eleganckiej obudowie, wzbogacony o rozbudowany system filtracji powietrza (filtr plazmowy, antyalergiczny i potrójny). Charakteryzuje się dużym zasięgiem nawiewanego powietrza i możliwością zastosowania w systemach multisplit (kilka j. wewnętrznych i jedna zewnętrzna).

Przednia płaszczyzna klimatyzatora wykonana jest m.in. z hartowanego, lustrzanego, przyciemnionego szkła, które utrzymuje blask i połysk przez długi czas. Jest też odporna na zarysowania i płowienie.

Oryginalny design został osiągnięty przez zastosowanie w urządzeniu dużej ilości idealnie płaskich powierzchni. Delikatne chromowane wykończenia na brzegach podkreślają elegancję.

Stylowy panel sterowania podświetlony jest białym światłem.

Klimatyzator - zalety i funkcje urządzenia:
niezwykle elegancki i oryginalny panel j. wewnętrznej,
filtr plazmowy,
potrójny filtr powietrza,
filtr antyalergiczny,
funkcja JET COOL (super szybkie schładzanie),
zdrowe odwilżanie,
automatyczny tryb snu,
24 godzinny timer,
funkcja gorącego startu,
automatyczne oczyszczanie AUTO CLEAN,
funkcja AUTO SWING,
funkcja chłodzenia, ogrzewania, osuszania i wentylacji,
atomatyczna zmiana trybu pracy.
bardzo niski poziom hałasu,
pilot na podczerwień z dużym, czytelnym podświetlanym wyświetlaczem,
antykorozyjne złote lamele,
kontrola kierunku nawiewu,
ekologiczny czynnik chłodniczy R410A,
klasa energetyczna A.

Klimatyzator - dane techniczne:
Moc chłodzenia:
0,89/2,5/3,7 kW
Moc grzania:
0,89/3,2/5,0 kW
Max. przepływ powietrza jednostki wewn.:
720 m3/h
Pobór mocy (chł./grz.):
550/700 W
Max pobór prądu (chł./grz.):
2,4/3,1 A
Zasilanie:
220-240 V / 50 Hz
EER:
4,55 W/W
Max długość instalacji / max różnica poziomów:
20 / 10 m
Poziom hałasu jedn. wewn. / zewn.:
19-23-33-38 / 45 dB(A)
Waga jedn. wewn./zewn.:
10/34 kg
Wymiary jedn. wewnętrznej (SZERxWYSxGŁ):
885x285x205 mm
Wymiary jedn. zewnętrznej (SZERxWYSxGŁ):
770x545x288 mm
Zakres pracy (chł/grz):
-10-48/-10-24 oC
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzator MBSystem klimatyzacji Samsung Free Joint Multi oferuje szeroki wybór jednostek wewnętrznych. Możesz wybierać spośród czterech różnych typów jednostek, od stylowych jednostek ściennych i konsoli do profesjonalnych jednostek kasetonowych oraz kanałowych. Taka oferta umożliwia spełnienie wymogów każdego wnętrza.

Automatyczny panel przedni (zabezpiecza przed osiadaniem kurzu)

Unikalna funkcja automatycznego uszczelniania wlotu powietrza zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń do jednostki wewnętrznej, gdy klimatyzator nie pracuje.

Filtr DNA

Jest to nowa technologia, która selektywnie ekranuje wyłącznie czynniki toksyczne. Pozwala to na nowocześniejsze i skuteczniejsze gospodarowanie powietrzem w porównaniu z innymi filtrami.

MPI (Micro Plasma Ion)

Pierwsza na świecie technologia wytwarzania aktywnych atomów wodoru wspólnie z jonami tlenu dla poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu. Eliminuje szkodliwe substancjie i drobnoustroje z powietrza.

Good’sleep II

Innowacyjna technologia wynaleziona do kontroli temperatury
powietrza podczas snu i utrzymywania optymalnej temperatury ciała.
Pozwala cieszyć się komfortowym snem i rześkim przebudzeniem.

*1) Nominalne wydajności chłodzenia przy temperaturze wewnętrznej: 27°C (termometr suchy), 19°C (termometr mokry) oraz zewnętrznej: 35°C (termometr suchy), 24°C (termometr mokry). Długość przewodów chłodniczych: 7,5 m. Różnica poziomów: 0 m.
*2) Nominalne wydajności grzania przy temperaturze wewnętrznej: 20°C (termometr suchy), 15°C (termometr mokry) oraz zewnętrznej: 7°C (termometr suchy), 6°C (termometr mokry). Długość przewodów chłodniczych: 7,5 m. Różnica poziomów: 0 m.
*3) Poziom ciśnienia akustycznego mierzony w komorze bezechowej. Rzeczywisty poziom ciśnienia akustycznego może się różnić w zależności od warunków instalacji.
- Zastrzega się możliwość dokonywania zmian zarówno w specyfikacji technicznej produktów, jak i w informacjach zawartych w niniejszym katalogu.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzator LG ARTCOOLJeśli szukasz odmiany wybierz klimatyzator ARTCOOL. Jest to klimatyzator atrakcyjny, o nowoczesnej stylistyce. Seria ARTCOOL wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak system oczyszczania powietrza Neo Plasma, złote lamele i automatyczne oczyszczanie. Stylistyka klimatyzatora ARTCOOL MIRROR znacznie odbiegająca od tradycyjnej dotychczas proponowanej sprawia, że komponuje się on doskonale w nowoczesnych, mniejszych wnętrzach takich jak sypialnie czy biura. System oczyszczania powietrza NEO Plasma Antykorozyjne złote lamele Automatyczne oczyszczanie Automatyczna zmiana trybu pracy Funkcja Jet Cool Funkcja Auto Swing Bezprzewodowy pilot Automatyczny tryb snu Zdrowe osuszanie Automatyczny restart 24-godzinne programowanie ON/OFF Funkcja gorącego startu Wymienny kolorowy panel Dostępny w dwóch kolorach panela, które łatwo wymienic. Wyszukana stylistyka i klasyczne wykoƒczenie będą idelanie pasowały do każdego wnętrza. 3-stronny wypływ powietrza ARTCOOL został zaprojektowany jako dzieło sztuki, realizując nową koncepcję trójstronnego wypływu powietrza. Powietrze nawiewane jest do pomieszczenia równomiernie z 3 stron: z przodu i po bokach. Super płaski Dzięki zastosowaniu technologii nowej generacji, klimatyzatory ARTCOOL mają super smukłą stylistykę, ich głębokośc wynosi 137 mm.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
LG LIBEROKlimatyzator LG serii Libero Super Inverter to najoszczędniejszy (do 66%) i najcichszy (19 dB) klimatyzator na rynku! Dodatkowo wzbogacony o 7 filtrów z 5-cio stopniowym systemem filtracji powietrza (także z wbudowanym filtrem antyalergicznym)

Klimatyzator - zalety i funkcje urządzenia:
plazmowy system oczyszczania powietrza NEO PLASMA,
potrójny filtr powietrza,
filtr antyalergiczny,
filtr Nano Bio Fusion,
funkcja JET COOL (super szybkie schładzanie),
zdrowe odwilżanie,
automatyczny tryb snu,
24 godzinny timer,
funkcja gorącego startu,
automatyczne oczyszczanie AUTO CLEAN,
funkcja AUTO SWING,
funkcja chłodzenia, ogrzewania, osuszania i wentylacji,
atomatyczna zmiana trybu pracy.
bardzo niski poziom hałasu,
pilot na podczerwień z dużym, czytelnym podświetlanym wyświetlaczem,
antykorozyjne złote lamele,
kontrola kierunku nawiewu,
ekologiczny czynnik chłodniczy R410A.


KLIMATYZATOR Z MONTAŻEM OD 3800 PLN BRUTTO
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
klimatyzator samsung1Samsung jest pierwszym w Polsce producentem klimatyzatorów , który posiada polski dokument potwierdzający skuteczność w usuwaniu z powietrza biologicznych zanieczyszczeń, takich jak wirusy, bakterie, roztocza, pleśń oraz czynniki wywołujące alergie. Uzyskanie certyfikatu TUV Rheinland jest potwierdzeniem skuteczności zastosowanej w klimatyzacji technologii MPI (Micro Plasma Ion).
MPI to unikalna technologia, która – uwalniając aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizuje groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu. Zalety technologii MPI można docenić szczególnie w okresie zachorowań na grypę. Zespół badaczy pod przewodnictwem prof. Sang-hee Suh, który jako pierwszy opracował szczepionkę przeciwko grypie AH1N1, potwierdził w toku prowadzonych badań 99,6% skuteczność technologii MPI w eliminowaniu nie tylko szczepów wirusów grypy AH1N1, ale także AH3N2. MPI z powodzeniem usuwa również inne mikroorganizmy i czynniki uczulające. Technologia zmniejsza również poziom toksyn w powietrzu, dzięki czemu minimalizuje podrażnienia dróg oddechowych.

Modele klimatyzatorów wyposażonych w MPI:
Seria RAC: MB, Crystal
Seria FJM: MB, Crystal, Konsola
Seria DVM: MB, Vivace, Konsola

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
dnd, d&d dungeons and dragons
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl


to co jest dobre w klimatyzacja i wentylacja Warszawa

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu